Ke dni 1.4.2019 jsme vyčlenili činnosti Testování, měření, analýzy a kontroly, Poskytování technických služeb, Výroba, obchod a služby jinde nezařazené v oblasti manipulace s zbožím.  Tato část společnosti FARIA vstupuje do partnerství se společností Manuvia, a.s., s kterou vytváří společný podnik (joint ventures) Manuvia Quality s.r.o., se sídlem: Na Rovince 789, PSČ 720 00  Ostrava Hrabová, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 54747 (dále jen „Manuvia Quality s.r.o.“). S účinností od 1.4.2019 budou doposud poskytované služby společností FARIA, zabezpečované prostřednictvím společnosti Manuvia Quality s.r.o..

Důvodem  převodu obchodní činnosti na společnost Manuvia Quality s.r.o. je především odstoupení z konkurenčního prostředí, do kterého obě společnosti patří, vytvoření silného celku, snížení nákladů a administrativní zátěže,  zvýšení efektivity řízení.

Převod obchodních činností  nebude  mít  žádný  vliv  na  výkon  činnosti  obou  společností  a  jejich  zaměstnanců  ve  vztahu  k Vám  či  Vaší  společnosti. Naše  kontaktní  osoby  a  jejich  odpovědnosti  se  nemění.