Naše služby

Třídící a kontrolní práce

Máme přímé zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu a znalost logistických center. Znalosti strojírenské výroby, lisování plastů a pryže, kovovýroby vč. galvanizace. Máme pracovní týmy spolupracujících firem rozmístěné po celém území ČR. Proto jsme schopni zajistit nejlepší podmínky ohledně kvality i ceny za prováděné kontrolní činnosti.

Veškeré takto prováděné práce podléhají pravidelné kontrole a auditu našich pracovníků. Případně jsme schopni posoudit způsobilost dodavatelů třídících služeb včetně jeho vybavení k požadovaným činnostem a provést procesní i systémový audit u zákazníkem vybrané třídící společnosti dle požadavků zákazníka.

Správa firemního vozového parku

Zabýváme se profesionální správou firemního vozového parku. Zajistíme pro vaší společnost formou uspořádání výběrového řízení nabídky na koupi nebo pronájem požadovaného množství osobních nebo užitkových vozidel včetně nabídek na následné servisování vozidel, jejich registraci na dopravních úřadech a jejich přepravu na požadovaná místa firemních poboček.

Služby v managementu jakosti

Nabízíme komplexní poradenské a konzultační služby při budování, revizi a údržbě systému řízení jakosti. Analýza stávajícího stavu společnosti a porovnání stávajícího systému řízení s požadavky standardů a spoustu dalších služeb.

Modulární parkovací domy

Nabízíme stavby modulárních parkovacích domů Preflex® německé kvality. Každý zákazník u nás obdrží individuální poradenství a podporu. Společně určíme vaše potřeby a nabídneme vám na míru šité systémové řešení.